Logo sponsora projektu

Przedsiębiorstwo Budownictwa Specjalistycznego TRANSKOL Sp. z o.o. powstało w 1991 roku. Firma wyspecjalizowała się w budowie, remontach i modernizacji stacji, szlaków i bocznic kolejowych.

W ramach stałego podnoszenia jakości wykonywanych usług uzyskaliśmy w 2003 roku Certyfikat ISO 9001 w zakresie wykonawstwa kolejowych i drogowych systemów komunikacyjnych oraz robót ogólnobudowlanych. Następnym krokiem w potwierdzeniu wysokiego poziomu naszej firmy było wprowadzenie w 2004 roku systemu zarządzania środowiskowego ISO 14001.

W 2011 roku uzyskaliśmy licencję na wykonywanie przewozów kolejowych rzeczy, a w 2016 roku licencję na świadczenie usług trakcyjnych.
Dokonując niezbędnych zakupów inwestycyjnych w 2016 roku poszerzyliśmy swoje usługi o roboty w zakresie wykonywania sieci trakcyjnych i energetycznych.

Użytkujemy własną bocznicę kolejową, która posiada układ torowy o długości 2 km i halę napraw. Firma dysponuje dobrze wyposażonymi budynkami warsztatowymi oraz kadrą wyspecjalizowanych mechaników, dzięki temu nasz sprzęt jest prawidłowo serwisowany, co przekłada się na jego niską awaryjność na budowach.

Posiadamy wykwalifikowaną kadrę w zakresie budowy szklaków kolejowych i robót drogowych.

Doświadczenie

Terminowość

Wykwalifikowana
kadra

Kompleksowa
obsługa

PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWNICTWA SPECJALISTYCZNEGO

"TRANSKOL" Sp. z o.o.

ul. Długa 29; 25-650 Kielce

Tel. (41) 345 34 75

Kom. 506 173 222

Mail: sekretariat@transkol.eu

 Zobacz mapę dojazdu